PRELEKCJE:

  1. Agnieszka Szwed: Jak Cię widzą, tak… czytają. O tym, jak dobierać zdjęcia do bloga, skąd je brać i jak dobrze optymalizować.
  2. Maciej Kuchnik: Role użytkowników WordPressie – jak dać dostęp, aby nie żałować.
  3. Bartosz Romanowski: Unikaj falstartów – czyli o czym warto pamiętać przed uruchomieniem nowego bloga

SYLWETKI PRELEGENTÓW:

agnieszka-szwedAgnieszka Szwed – Właścicielka agencji Gootek.pl, w której od lat i z dużym powodzeniem wdrażają WordPressa do małych i dużych projektów. Organizuje i prowadzi WordUpy, jest prezesem Towarzystwa Biznesowego Ślaskiego. Fotografuje. Uwielbia ładne przedmioty i piękne fotografie. Na co dzień łączy pracę z opieką na dwumiesięczną Laurą i 5 letnim Jasiem.

 

maciej-kuchnikMaciej Kuchnik – Od kilku lat związany z WordPressem, zaczynał od prostych wtyczek na potrzeby portalu mojabochnia.pl, dziś prowadzi firmę zajmującą się kompleksowymi wdrożeniami WordPressa – indelso.pl. Na bazie WordPressa tworzy różne projekty, od prostych firmowych stron, przez portale, kończąc na aplikacjach webowych. Aktywny członek polskiej społeczności WordPressa.

 

 

bartosz-romanowskiBartosz Romanowski – Jestem programistą z kilkunastoletnim doświadczeniem. WordPressa używam od 10 lat, a od 6 lat zajmuję się nim na poważnie, tworząc lub współtworząc wtyczki i motywy oraz kompletne serwisy internetowe. Od prawie 2 lat prowadzę bloga WPzen, skierowanego do początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników WordPressa.

 

KIEDY?
30 września 2016 r. o godzinie 18:00

GDZIE?
Strefa Centralna
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice